O nás

V našej ponuke nájdete rôzne druhy pohybových aktivít .  U nás si máte možnosť nájsť vhodnú aktivitu – cvičenie na dosiahnutie Vami vytýčených cieľov a popri tom sa určite zabavíte a zabudnete na každodenné starosti (pozri ROZVRH)

Obaja zakladatelia sú športovcami telom i dušou a založili klub, kde si môže zacvičiť celá rodina. Fit & Fun club vznikol v roku 2010.
V tomto roku sme intenzívne začali hľadať priestory a nakoniec sa nám vhodný priestor podarilo nájsť až po roku a v lete 2011 sme začali prerábať priestory na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie (viď obrázky).

Chceli sme ponúknuť čo najširšiu škálu pohybových aktivít a preto sme oslovili trénerov tanca, baletu, kondičných trénerov, trénerov plávania a inštruktorov rôznych foriem aerobiku a body and mind cvičení.
U nás trénujú vyškolení tréneri, ktorí poskytnú Vám a Vašim deťom maximálne športové vyžitie.

Zakladatelia:
Lula Ondrušová je niekoľkonásobnou Majsterkou Slovenska v synchronizovanom plávaní a účastníčkou ME v Seville 1997, MS v Perthe 1998 a iných. V roku 2009 sa stala Majsterkou Európy v kategórii masters v súťaži teamov a v roku 2010 a 2012 aj Majsterkou Sveta v tej istej kategórii. Po skončení aktívnej kariéry zostala so športom v kontakte – 14 rokov pracuje ako inštruktor aerobiku a spinningu, trénuje plávanie detí aj dospelých a venuje sa kondičnému behu a hobby triatlonu. Zúčastnila sa bežeckých podujatí ako maratón v Paríži, polmaratóny v BA, v Prahe, v Berlíne, v Košiciach a Národného behu Devín- Bratislava. Jej najlepší čas na pólmaratóne má hodnotu 1:37,30 čo v roku 2012 predstavovalo 18.miesto na pólmaratóne v Košiciach. Od roku 2010 sa venuje hobby triatlonu. V rámci svojej kategórie sa umiestňuje na popredných miestach. V roku 2013 vyhrala Svetové hry masters v Turíne v kategórii 35-40 rokov v šprint triatlone.
Martin Paškan sa venuje kondičnému behu a hobby triatlonu. Odbehol maratón v Paríži, pólmaratóny v Berlíne,Prahe, Bratislave a Košiciach. Pravidelne sa zúčastňuje behu Devín-Bratislava. Ako bežec a cyklista ( na začiatku hlavne na horskom bicykli) sa začal zdokonaľovať v plávaní a postupne vylepšil aj svoju plaveckú techniku. Jeho najväčším úspechom v triatlone je 16.miesto vo svojej kategórii na Svetových hrách masters v Turíne v roku 2013.